عکس برداری و فیلمبرداری یکی از تنوعات و مشاغل روزانه خیلی از ماها می باشد که نیاز به حرفه ای خاص برای کیفیت بخشیدن به این کار می باشد، و یکی از محدودیت هایی که در این کار وجود داشت تصویر برداری هوایی بوده که به رغم ورود پرنده های بدون سرنشین یا همان پهبادها و سایر زیر دسته های آن نظیر کواد کوپتر ها، هلی شات ها و غیره این مشکل هم حل شد و شما می توانید تصاویری حرفه ای و خاص از مجالس و جشن های خود ثبت کنید. اما من قصد دارم که در ادامه همین محتوا یکی از این پرنده های درون را خدمت شما معرفی کنم، کوادکوپتر wltoys v393 محصولی شگفت از شرکت دبلیو ال تویز، برای بررسی کلی این پهپاد پرنده چند دقیقه ای با من باشید تا ریز و درشت این محصول را برای شما بیان کنم.

ابعاد و طراحی wltoys v393:پیش از شروع بیانات خودم این را بگویم که این کوادکوپتر به یک دوربین مجهز می باشد، پس عنوان برتری که می توان برای این دستگاه در نظر گرفت هلیشات می باشد، همان طور که در تصاویر پایین مشاهد می کنید این کوادکوپتر از چهار دایره که در یک چهارچوب مربع مانند ساکن شده اند به وجود آمده و در کل ساختاری مربعی به خود گرفته که از طول و عرض برابر ۶۰٫۵ سانتیمتری به ارتقاع ۱۰٫۵ سانتیمتر برخوردار است، هر یک از این دایره ها وظیفه دارد که از یک روتور به خوبی محافظت کند تا هنگام برخورد با موانع به پره های هلیشات آسیبی وارد نشود، جنس بدنه این پهباد از فوم EPP می باشد و مقاومت خوبی در برخورد با زمین و موانع از خود نشان می دهد. این دستگاه از چهار روتور با موتور های براش ۲۲۱۲ KV950 برای پرواز استفاده کرده و در عقب آن یک عدد چراغ ال ای دی نصب شده که پرواز در شب را برای v393 امکان پذیر می کند. اما در رابطه با پره های این پرنده توصیه می شود برای تشخیص بهتر سر و دم پرنده در هنگام پرواز پروهای عقب و جلو دو به دو در یک رنگ باشند.

کوادکوپتر دبلیو ال تویز مدل wltoys v393

دانلود مرورگر v393 ,پرنده ,wltoys ,کوادکوپتر ,دبلیو ,باشد، ,wltoys v393 منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سمپل دانلود - دانلود نمونه سوال، آزمون، کلیپ آموزشی بسیج دانش آموزی دبیرستان ادیب صدایی آشنا در گوشم زمزمه میکند جک برقی|درب پارکینگی|درب ریموتی پارکینگ رسانه تیتراژ دانلود فیلم سریال رایگان عایق