دوران کودکی دوران اسباب بازی و سرگرمی می باشد، ولی متداول ترین سرگرمی برای کودکان اسباب بازی ها می باشند که نمونه های مختلفی از این مجموعه روزانه وارد بازار می شود و شرکت های مختلف با به کار گیری حرفه های خاص نمونه های متنوعی وارد بازار می کنند، شرکت دبلیو ال تویز یکی از این کمپانی ها  می باشد، که در این محتوا قصد دارم یکی از محصولات خوش سلیقه با رنگهای دوست داشتنی و محبوب در نزد کودکان به نام ماشین کنترلی مدل wltoys 18403 را برای شما معرفی کنم و آیتم های کلی آن را مورد بررسی قرار دهم چند دقیقه ای با من باشید با معرفی این ماشین مسابقه ای کنترل از راه دور….

ماشین کنترلی دبلیو ال تویز مدل WLtoys 18403

موتور ، بدنه و طراحی wltoys 18403: همانطور که در تصاویر پایین مشاهده می کنید این ماشین کنترلی از یک طراحی زیبا برخوردار می باشد، این سی آر ریسینگ مدل اسکیل نمونه واقعی خود با سهم ۱:۱۸ می باشد و در دسته کامیون های هیولا دسته بندی می شود، این ماشین برقی درای دیفرانسیل ۴WD یا چهار چرخ متحرک می باشد که در هنگام رانندگی در شرایط لغزنده نیروی بیشتری برای حرکت به جلو ایجاد می کند، و در جلو و عقب آن از دو سپر ایمنی به کار گرفته شده که ایمنی ماشین را حفظ خواهد کرد. معمولأ تمامی ماشین های کنترلی تولید دبلیو ال تویز از یک شاسی بالا برخوردار می باشند و این محصول هم از قاعده مستثنا نمی باشد. wltoys 18403 با طول و عرض ۲۸×۱۹ سانتی متر و ارتفاع ۱۴ سانتی متر ساخته شده که با به کارگیری قطعات الکتیریکی و بدنه پلاستیکی ABS و مواد AP وزنی برابر با ۶۵۰ گرم دارد. برای هر کدام از دیفرانسیل ها از یک کمک فنر فلزی محکم برای جلوگیری از شکستن دیفرانسیل ها و معیوب شدن ماشین هنگام رانندگی در مکان ها ناهموار و چاله چوله های مسیر خواهد شد. برای این کامیون شرکت چینی دبلیو ال تویز از موتور برقی براش استفاده شده که قدرتی مناسب برای به حرکت در آوردن چهار چرخ ماشین به وجود می آورد.

ماشین کنترلی دبلیو ال تویز 18403

دانلود مرورگر ماشین ,کنترلی ,دبلیو ,تویز ,wltoys ,دیفرانسیل ,wltoys 18403 ,ماشین کنترلی ,کنترلی دبلیو ,هنگام رانندگی ,وارد بازار ,ماشین کنترلی دبلیو منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فارسی دانلود تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. موزیک به روز داستان عاشقانه ایران تغذیه ، با ما بهترین باشید. Felipeha30 CaNt وبلاگ دانشکده مجازی اشارت